Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 837 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ladislav Adamko
ladislavadamko@pohodareality.sk
0905539478

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavbný pozemok Pečeňany - Posledný SP

  • Domy a vily, Predaj, Bánovce nad Bebravou, Pečeňany | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Bánovce nad Bebravou, Pečeňany | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Bánovce nad Bebravou, Pečeňany | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Pečeňany
Ulica
Slnečné stráne
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
18.11.2021
Aktualizované
18.11.2021
Cena 0,00 €
Ladislav Adamko Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3019057

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Pečeňany spolu s predajom  murovaných rodinných domov

 s alternatívou výberu nízkoenergetického drevodomu : Praktik 4i  - sú to 4 – izbové nízkoenergetické montované domy Praktik, na krásnom a slnečnom mieste v obci Pečaňany, pozemok 824 m2  6 km od Bánoviec nad Bebravou a 20 km od Topoľčian. 

Drevodomy sú predávané v stave holodomu, vrátane základovej dosky, uzavretej hrubej stavby, elektroinštalácií, vodoinštalácií a zateplenia, poteru, maľoviek a súčasťou je aj klientský bonus: elektrické kúrenie s doživotnou zárukou.

Pozemky sa nachádzajú v zastavanej časti s inžinierskymi sieťami: voda so šachtou a elektrika s prípojkou a so stavebným povolením.

K predaju dostupný ihneď.

Cena pozemku: 50.-€/m2 €,

Cena domu Praktik 4i dohodou. (s možnosťou prípadnej zmeny alebo výberu iného projektu do výstavby)

Pre viac informácií  volajte prosím na číslo 0905539478,

 alebo mailom adamkolaci@gmail.comVýhody:

nízka energetická náročnosť: /náklady na energie 70 – 100/ ekologické a zdravé bývanie certifikované materiály : konštrukčné drevo KVH Fermacell 12,5 mm /sádrovláknitá doska s vynikajúcimi izolačnými, stavebnými a fyzikálnymi vlastnosťami/ parozábranová fólia minerálna vlna zateplenie fasádnym polystyrénom rýchla a ekonomická výstavba