Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 359 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom, pozemok 2274m2, Pečeňady

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Pečeňady
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
290 m2
Celková plocha
2274 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
18.06.2020
Aktualizované
18.09.2020
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj tehlový, podpivničený rodinný dom 4+1, nachádzajúci sa v tichej časti obce Pečeňady. Dispozične pozostáva z podbránia, vstupnej chodby, komory, troch samostatných, jednej prechodnej izby, kuchyne a WC s vaňou. K domu prislúcha i hospodárska časť a veľká záhrada. Napojený je na všetky inžinierske siete, k dispozícii je i vlastná studňa. Vykurovanie je prostredníctvom plynového kotla a ohrev vody pomocou elektrického bojlera. Posledná rekonštrukcia prebehla v roku 2010 - osadená nová betónová strešná krytina vrátane latovania a fólie, nové plastové okná. Celková výmera pozemku je 2274 m2, zastavaná plocha 190m2, úžitková plocha je 290m2. Šírka pozemku 16m, orientácia SZ. V obci sa nachádza 1. stupeň ZŠ, MŠ, lekár. Mestá Trnava, Piešťany, Hlohovec sú vzdialená cca 15 min.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0948002878