Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
266 920 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Iveta Peťovská, RSc.
petovska@vasereality.sk
0905248196

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ Rodinný dom/chalupa 4+2, rekonštrukcia, Pastuchov okr.HC

Typ
Predaj
Okres
Hlohovec
Mesto
Pastuchov
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
29.02.2016
Aktualizované
06.07.2018
Iveta Peťovská, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

166238 - Ponúkame na predaj rodinný dom - chalupu s pozemkom 1750 m2 v malej obci Pastuchov v okrese Hlohovec. V priebehu posledných 10 rokov bol dom postupne rekonštruovaný. Obvodové múry (60) sú pôvodné, z nepálenej tehly, riadne odizolované proti vlhkosti, to znamená, že v zime si dom drží teplo a počas leta príjemný chládok. Podkrovná časť bola dostavaná z kvádra. V celom dome boli urobené komplet nové elektrické rozvody, voda a kúrenie. Všetky okná aj vstupné dvere sú plastové. Podlahy sú drevené /dub/, v kuchyni dlažba a v podkrovných izbách palubovka. Stropy sú z tatranského profilu. Dispozične dom pozostáva : prízemie - chodba, technická miestnosť, kuchyňa, jedáleň, špajza, kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, samostatné WC, obývačka a spálňa, podkrovie pozostáva z dvoch veľkých izieb, z jednej je vstup na veľkú terasu. V obývačke sú nové krbové kachle s vodným výmenníkom. V celom dome sú nové radiátory a plynový kotol. Vo dvore je postavený krb. Dom stojí na veľkom upravenom pozemku o rozlohe 1750m2. Vedľa domu je staršia šopa, ktorá by po zbúraní poskytla ideálne miesto pre bazén. K domu je tiež pristavená garáž a samostatná malá vínna pivnička. Na pozemku sa nachádzajú 2 studne, k jednej je privedená elektrina. Dom je napojený na verejný vodovod, odpad je riešený žumpou. Tento dom poskytuje majiteľovi maximálny komfort a súkromie, je vhodný na chalupárčenie ale takisto aj na trvalé bývanie. Obec je od mesta Hlohovec vzdialená 8km, do Nitry je 20 km, do Piešťan 20 km, do Bratislavy 80 km. K dispozícii je znalecký posudok domu.

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0905 248 196 alebo mailovej adrese petovska@vasereality.sk

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 248 196

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy " " Ďaľších viac ako 1300 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk