Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj poldom v Partizánskom - komplett rekonštrukcia

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.03.2022
Aktualizované
28.04.2022
Cena 0,00 €
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v centre mesta Partizánske. Ide o tzv. poldom, s prístavbou. Celková rozloha pozemku je 372 m², je ohradený živým plotom a múrom s plotom, vstupná brána na diaľkové ovládanie. Dom je monitorovaný kamerovým systémom a prešiel v roku 2021 kompletnou rekonštrukciou: menená kompletná elektroinštalácia, voda aj odpady až po verejnú kanalizáciu, taktiež vymenené plynové nové rozvody aj s novým kúrením ( v obýcvačke na podlahe aj infra krúrenie taktiež krbové kachle s nanovo vyvložkovaným komínom), menené plastové okná, vchodové aj interiérové dvere, nové schodisko, nové strierky, podlahy kvalitné kompozitné vo všetkých izbách, ostatné dlažba. Strecha menená - strešná krytina kvalitná škridla, nová fasádada exteriéru domu. V záhrade za domom terasa so záhradným grilom a drevárňou o veľkosti 10 m2. Do domu napojená aj úžitková voda s novej studne. Úžitková plocha 80,3m2 + terasa 30m2. Dom tvorí prízemie denná časť: vstupná hala, medzichodba, kúpeľňa s tech. miestnosťou, samostatne wc, špajza , kuchyňa, obývačka, schodisko. 1.poschodie - nočná časť: chodba, izba č.1, izba č.2, kúpeľňa sprchový kút s wc. Cena v realitnej kancelárii. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk