Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj poldom v Partizánskom

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
65 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.07.2024
Aktualizované
10.07.2024
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj trojizbový rodinný dom (baťovský poldom) v Partizánskom neďaleko centra mesta v tichej pokojnej uličke. Celková rozloha pozemku je 259 m2. Dom je postavený z pálených tehál. Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: menená strešná krytina škridla, laty v roku 2010 a spevňovaný krov, ďalej boli vymenené plastové okná kompletne na celom dome, kompletne menená elektroinštalácia, vodoinštalácia aj odpady, takziež bola vybraná škvára z podláh na spodnom podlaží, nové kúrenie so starším  plynovým kotlom, na prízemí podlahové kúrenie na hornom podlaží radiátory, stierky na stenách, plávajúce podlahy, menená kuchynská linka, v rámci kuchyne zmenená disopozícia a doriešenie výstupu do záhrady. DISPOZÍCIA 1. NP: obývačka, kuchyňa, chodba a kúpeľňa s WC. DISPOZÍCIA 2. NP: 2 izby, kúpeľňa s WC a chodba. V pivnici je kotoľňa a 1 miestnosť. Na pozemku je možné parkovanie pred domom pre viacej áut, na dvore zámková dlažba a vzadu za domom drevená stavba s dielňou a miestnosťou na náradie. V dome sú napojené všetky IS. Na pozemku taktiež kopaná studňa napojená do domu. Bližšie informácie Vám poskytne na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk