Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 byt v Partizánskom balkón + špajza

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Ulica
Pod Šípkom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
31.08.2021
Aktualizované
16.10.2021
Cena 71 900,00 €
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v Partizánskom na sídlisku Šípok v dolnej časti. Byt má loggiu a špajzu. Byt s rozlohou 66 m² prešiel rekonštrukciou: vymenené plastové okná, murované bytové jadro, plávajúce podlahy, niektoré steny vystierkované. V bytovom dome bol vymenený výťah s bezbariérovým prístupom do bytu. Dom je zateplený, byt je orientovaný na 3 svetové strany. Dispozícia: 3 izby, kuchyňa, špajza, loggia, chodba, kúpeľňa a samostatné WC. Bližšie informácie Vím rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk