Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 026 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martin Grunta
martin.grunta1@deltaproperty.sk
0911083672

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | 4 izbový rodinný dom, Partizánske, 281 m2

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
123 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.02.2021
Aktualizované
17.02.2021
Ing. Martin Grunta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom so slnečnou terasou v historickej Baťovej kolónií.

DOM: Pozostáva z 2 poschodí s úžitkovou plochou 123 m2.

POZEMOK: Rovinatý 281 m2 z toho zastavaná plocha je 82 m2.

Dispozícia:

- 1. NP - Po vstupe do domu sa nachádza vzdušná predsieň. Oproti hlavným dverám sa nachádza miestnosť, ktorá bola využívaná ako hosťovská izba. Po ľavej strane sa môžeme cez chodbu dostať do dvoch malých miestností, jedna je využívaná ako špajza, druhá miestnosť je WC a ďalej do priestrannej kuchyne. Napravo je vchod na schodisko, ktoré vedie do pivnice. Ďalej sa cez chodbu dostaneme do obývacej miestnosti situovanej na východ, kde je po pravej strane schodisko oddelené priečkou s dverami, ktorým sa dostaneme na druhé podlažie.

- 2.NP - Po výstupe po schodisku sa dostaneme na druhé podlažie. Oproti schodisku sa nachádza kúpeľňa. Naľavo od kúpeľne sa nachádza vstup na slnečnú terasu. Napravo od kúpeľne sa dostaneme do dvoch veľkých miestností, využívaných ako spálne.

Lokalita: Tento rodinný dom je postavený v meste Partizánske v historickej Baťovej kolónií.  V blízkosti sa nachádza škôlka, škola, všeobecný lekár, obchod, centrum mesta, kúpalisko, autobusová zastávka, vlaková stanica a hlavne príroda vhodná na oddych, turistiku alebo cykloturistiku. Mesto Partizánske sa nachádza na Hornej Nitre, v širšom okolí mesta je množstvo atrakcií a pamiatok, kde za zmienku stoja najmä Bojnice so svojou ZOO a zámkom. 

CENA: 114 900 €

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta


tel.: 0911 083 672

mail:martin.grunta@deltaproperty.sk

Viac ponúk na : deltaproperty.sk

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.