Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 4 i byt s balkónom 81 m2 Partizánske - pri centre

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Ulica
Generála Svobodu
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
81 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.11.2022
Aktualizované
27.01.2023
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj štvorizbový veľkometrážny byt s podlahovou plochou 81 m² + k tomu 3 m² balkón. Byt sa nachádza neďaleko centra mesta s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Na byte bolo vymenené 1 plastové okno, inak je byt v pôvodnom stave vhodnom na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dispozične veľmi dobre riešený: 1 veľká šesťmetrová obývacia izba s balkónom, 1 spálňa, 2 detské izby, chodba so šatníkom (možnosť demontovať a získať tak veľkú priestrannú chodbu), kuchyňa, kúpeľňa, WC a malá špajza s oknom pri byte vo vchode. Byt sa nachádza na 3. poschodí z 3 bez výťahu v kľudnom vchode. Strecha aj celý dom zateplený a renovovaný. Pri vážnom a serióznom jednaní možná dohoda na cene. Bližšie informácie alebo dojednanie termínu obhliadky na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk