Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Erik Križma
krizma@mgreal.sk
0948311266

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhradná chatka, Pod Salašom,PE

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Ulica
Pod Salašom
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
11.01.2022
Aktualizované
11.01.2022
Cena 11 900,00 €
Erik Križma MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku vo vyhľadávanej lokalite Pod Salašom, Partizánske. Záhradná chatka je postavená z dreva. Na pozemku sa nachádza studňa s pitnou vodou, bez elektriky (možnosť dotiahnuť z blízkej trafostanice). Viacero ovocných plodín (jahody, maliny, hrozno, ...). Posedenie pre viac osôb. Chatka sa predáva aj s vybavením pre organizovanie grilovačiek (kuchynka, kotlík na guláš...). Ideálne aj pre rodiny s deťmi na trávenie voľného času (v blízkosti les, salaš, športové vyžitie - kúpalisko, tenisové kurty,...plánovaná cyklotrasa po ramene rieky Nitra).  Veľmi dobrý prístup aj motorovým vozidlom (asfaltová cesta). Výmera pozemku je 181 m2. Celková cena je 11 900 €. 

Pre bližšie info volajte 0948 311 266 alebo krizma@mgreal.sk.