Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

BV REAL na predaj chata so záhradou Partizánske FM1979

Partizánske, - Arrow

BV REAL na predaj chata so záhradou Partizánske FM1948

Partizánske, - Arrow

Na predaj chata a záhrada Brodzany okres Partizánske FM1856

Brodzany, Brodzany Arrow

BV REAL na predaj chata so záhradou Malé Kršteňany FM1929

Malé Kršteňany, - Arrow

BV REAL na predaj chata so záhradou Nováky FM1922

Nováky, - Arrow

Krásna romantická zrekonštruovaná a zariadená chalupa Malá Lehota

Malá Lehota, Debnárov Štál Arrow