Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrej Jančovič
jancovic@mnreality.sk
+421 940 771 689

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Mestská časť
Partizánske - Šípok
Ulica
tichá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1180 m2
Pridané
03.11.2017
Aktualizované
12.05.2020
Andrej Jančovič MN REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 940 771 689

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj prekrásny stavebný pozemok na výstavbu RD v novo vzniknutej štvrti v Partizánskom pod horou. Pozemok má výbornú polohu,má výhľad na celé mesto,pozemok sa predáva ako jediný v tejto štvrti.Pozemok má rozlohu 1180m2 a dá sa rozdeliť prípadne na 2 časti avšak predáva sa ako celok. Kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, kanalizácia.Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 55 000 €