Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pozemok 6203 m2 Malé Kršteňany pri nemocnici

  • Pozemky, Predaj, Partizánske | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Partizánske | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Partizánske | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Partizánske | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Partizánske | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
6203 m2
Pridané
12.02.2021
Aktualizované
12.02.2021
Cena 40,00 €/m2
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Malých Kršteňanoch pri nemocnici v Partizánskom. Pozemok s celkovou rozlohou 6203 m2 sa nachádza v extraviláne v katastrálnom území Malé Kršteňany, je vedený ako trvalý trávny porast. Je možnosť výstavby rodinných domov. Pozemok je slnečný, orientovaný na južnú svetovú stranu. Vodovod ide cez pozemok, elktrina a kanalizácia pri pozemku. Rozmery pozemku sú 62 x 100 m. Cena 40,- EUR za m2 je za pozemok v takom stave aký je. Je možnosť rozparcelovania pozemku na menšie časti a doriešenia sietí, cena v takom prípade je 55,- EUR za m2. Priložený obrázok rozparcelovania pozemku je len návrh. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk