Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 546 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 2

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Marcel Bohunský
info@imagination.sk
950446666

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory na prenájom Partizánske

Typ
Prenájom
Mesto
Partizánske
Ulica
29. augusta 1503/1A
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
25 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
06.02.2019
Aktualizované
06.02.2019
Cena 200,00 €/mes.
Marcel Bohunský Imagination, spol. s r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame novo zrekonštruované kancelárske priestory na prenájom v bývalom Snack bar. Výhodou je dostupnosť, každá kancelária zariadená vlastnou kuchynskou linkou, parkovanie zdarma, energie a rýchly VDSL internet v cene kancelárie. Cena kompletná VRÁTANE energií, upratovacieho servisu tel. 0950 44 66 66 - Ing. Marcel Bohunský