Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 593 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj sklad - hangár v Partizánskom

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
527 m2
Celková plocha
1980 m2
Typ stavby
Skeletová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
12.02.2021
Aktualizované
15.02.2021
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj sklad - hangár v priemyselnej zóne mesta Partizánske. Hangár má rozlohu 527 m2 a rozmery 19 m x 29 m, pri hangáre je sklad s rozlohou 130 m2 s rozmermi 5 m x 26 m. K hangáru sa predávajú aj 4 kontajnery - 1 využívaný ako kancelária, 1 ako archív, 1 ako šatňa a v 1 je WC s kúpeľňou (2 pisoáre, 2 WC, 2 umývadlá, 1x sprcha a 1x elekrický boljer na ohrev teplej vody). Celková rozloha pozemku je 1908 m2, k tomu je v cene aj spoluvlastnícky podiel vo veľkosti 1/4 na prístupovú cestu o veľkosti 2390 m2. Hangár je využívaný ako píla. Inžinieske siete - elektrina napojená, voda s vlastnej studne, odpad riešený septikom (je možnosť napojenia sa na mestský vodovod a plyn). Hangár má 2 elektrické brány na diaľkové ovládanie. Je zložená z oceľového skeletu, krytina plech menený v roku 2007. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk