Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 497 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izbový byt s balkónom Partizánske.

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Ulica
neuvedená
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
49 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
28.09.2020
Aktualizované
15.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Znížená cena. Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Partizánske sídlisko Šípok, vo výmere 49 m2. Byt je rekonštrukcii čo zahŕňa: murované jadro, kuchynská linka na mieru s barovým pultom, okná plastové, plávajúce podlahy, dlažba v kuchyni a v kúpeľni, interiérové a vchodové dvere. Nachádza sa na prvom poschodí s výťahom. K bytu patrí balón a pivnica.  V blízkosti sa nachádza škôlka, škola, potraviny Terno.  Bližšie info  0917 410 211 alebo maria@mgreal.sk