Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 945 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 i byt v Partizánskom s balkónom

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Ulica
Školská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
24.11.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 74 900,00 €
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt v Partizánskom na ulici Školská. Byt s podlahovou plochou 54 m2 sa nachádza na 1. poschodí z 2. bez výťahu v tehlovom bytovom dome. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: menené plastové okná, menené vchodové dvere s bezbečnostným zámkom,  zväčšované bytové murované jadro, plávajúce podlahy a dlažba, na stenách omietky. Dispozícia: spálňa, obývacia izba s balkónom, kuchyňa, kúpeľňa s WC a oknom, chodba a pivnica. Bližšie informácie na t. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk