Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 231 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Ištvánová
istvanova@mgreal.sk
0915336710

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový veľkometrážny byt v Partizánskom na predaj!

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Ulica
neuvedenà
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
03.12.2019
Aktualizované
04.12.2019
Monika Ištvánová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový veľkometrážny byt s loggioi na dolnom Šípku po kompletnej rekonštrukcii. Plastové okná, plávajúce podlahy, nové stierky, murované bytové jadro so sprchovacím kútom. V spálni a na chodbe vstavaná skriňa, z kuchyne uzavretá loggia.  Byt sa predáva zo zariadením. Je priestranný, svetlý. Bytový dom je zateplený, vchod veľmi slušný, upravený a taktiež nové výťahy. Treba vidieť.