Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 575 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Ištvánová
istvanova@mgreal.sk
0915336710

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Znížená cena !!! 2 domy na predaj za cenu jedného!-Návojovce!

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
07.05.2018
Aktualizované
13.08.2019
Monika Ištvánová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy v obci Návojovce, 4km od PE. Ide o jednopodlažný rodinný dom postavený z kváder cca pred 10 rokmi. Dom pozostáva so vstupnej chodby a troch obytných miestností + kuchyňa otvorená s obývacou izbou a kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc. Nové plávajúce podlahy, nové stierky strecha-škrídľa, kúrenie elektrickými konektormi. Dom je svetlý. 

Druhý dom-poldom situovaný v prednej časti pozemku, ktorý pozostáva s 2 miestností + kuchyňa, kúpeľňa. Kúrenie riešené pevným palivom. Vyžaduje si rekonštrukciu nakoľko je pôvodnom stave. 

Treba vidieť..