Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Pihíková
maria@mgreal.sk
0917410211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Partizánske.

Typ
Predaj
Mesto
Partizánske
Ulica
neuvedená
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
27.01.2020
Aktualizované
10.03.2020
Mária Pihíková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Výrazne znížená cena.  Exkluzívne ponúkame Vám na predaj 2 izbový rodinný dom v Partizánskom časť Veľké Bielice. Nachádza sa na pozemku vo výmere 670 m2, podlahová plocha cca 70 m2. Postavený v r. 1943-1945 so sedlovou strechou. Dispozícia domu vstupná chodba, kuchyňa, spálňa, obývačka, kúpeľňa, špajza. Kúrenie v dome je riešené plynovým kotlom, odpad je vedený do žumpy a na hranici pozemku je  verejná kanalizácia. Dom sa predáva v pôvodnom stave. Na pozemku sa nachádza  miestnosť na náradie, studňa. TREBA VIDIEŤ