Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 937 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom PAPRADNO

Typ
Predaj
Mesto
Papradno
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
06.10.2020
Aktualizované
25.02.2021
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

 VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj novostavbu moderného dvojpodlažného rodinného domu v obci Papradno okr. Považská Bystrica. Dom so zastavanou plochou 110 m2 a úžitkovou plochou 220 m2 sa nachádza na pozemku s rozlohou 573 m2 v zastavanej časti obce. Dom pozostáva s prízemia kde sa nachádza vstupná chodba, technická miestnosť kúpeľňa s WC a veľká obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou. Obývačka je presvetlená veľkými francúzskymi oknami so vstupom na terasu. Na poschodí sa nachádzajú 3. spálne s 3. šatníkmi a kúpeľňa s WC. Každá izba má balkón. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, voda, kanalizácia. Kúrenie podlahové. Dom sa predáva v stave holodom, v cene sú hotové podlahy. Možnosť dokončenia domu na kľúč po dohode s budúcim majiteľom. Predpokladané dokončenie domu august 2021. Cena 184 500 €

Papradno je obec na  Slovensku v okrese  Považská Bystrica Leží v doline  Papradnianky v Javorníkoch Súčasťou obce sú viaceré lazy pod hlavným hrebeňom pohoria, severozápadne od obce. Súčasťou obce je osada  Podjavorník. Obec leží vo vzdialenosti cca 15 km od okresného mesta Považská Bystrica. Patrí medzi najväčšie obce v okrese Považská Bystrica a v roku 2019 získala cenu OBEC ROKA: Občianska vybavenosť veľmi dobrá: škola, škôlka, potraviny, pohostinstvo, autobus, možnosť turistiky.

kontakt: KARIN TRENČANOVÁ   0903 152 939                        Email: trencanova@vasereality.sk                     ID: 179091

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republikyVzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.