Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 937 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok PAPRADNO, 1973 m2

  • Pozemky, Predaj, Považská Bystrica, Papradno | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Považská Bystrica, Papradno | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Považská Bystrica, Papradno | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Považská Bystrica, Papradno | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Považská Bystrica, Papradno | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Papradno
Ulica
Papradno
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1973 m2
Pridané
24.06.2020
Aktualizované
26.02.2021
Cena 33,00 €
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Papradno s rozlohou 1973 m2. Pozemok sa nachádza v intraviláne obce a podla UPI je vhodný na stavbu rodinného domu alebo chaty. Pozemok je mierne svahovitý, nachádza sa na vrchu obce, odkiaľ je krásny výhľad na okolitú prírodu. K pozemku vedie štrková cesta. Elektrina pri pozemku, voda sa rieši vlastnou studňou a kanalizácia septikom alebo čističkou. S pozemku je kúsok do centra obce. Obec Papradno je najväčšou obcou v Považskobystrickom okrese, leží v podhorskej oblasti Javorníkov, ktoré sú súčasťou chránenej krajinnej oblasti Kysuce. Podjavorníky sú súčasťou obce. Občianska vybavenosť obce je veľmi dobrá: škola, škôlka, potraviny, reštaurácie, salaš, kostol, obecný úrad...atd. Obec je vzdialená asi  15 km od okresného mesta Považsá Bystrica a neďaleko je aj na hranice s CZ. Cena za m2/ 33 €

kontakt: KARIN TRENČANOVÁ  0903 152 939        email: trencanova@vasereality.sk           ID: 178680

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republikyVzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.