Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Valéria Szabóová
reality@mareal.sk
905966756

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Okres
Nové Zámky
Mesto
Palárikovo
Ulica
Školská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
911 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
16.02.2017
Aktualizované
16.02.2017
Valéria Szabóová Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Predáme samostatne stojaci dvojgeneračný rodinný dom s plochou strechou v peknej ulici v obci Palárikovo. Na prízemí sa nachádza vstupná časť, obývačka, kuchyňa, špajza, sprchový kút a toaleta. Na poschodí sa nachádza galéria, 4 izby, kúpelňa, WC. Súčasťou domu je aj garáž a technická miestnosť. Rozloha pozemku je 911 m2. Vo dvore sú drobné hospodárske budovy, v zadnej časti záhrada. Cena 65 000 €. Pri rýchlom jednaní dohoda istá.