Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
303 905 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903641632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ...Pozemok na stavbu rodinného domu-Ostrov pri Piešťanoch

  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Ostrov | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Ostrov | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Ostrov | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Ostrov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
525 m2
Pridané
08.10.2019
Aktualizované
14.01.2020
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

177761 - Ponúkam na predaj slnečný stavebný, rovinatý pozemok o výmere 525m2 (rozmery - viď. obrázok,) určený na výstavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v tichej a slnečnej časti obce Ostrov pri Piešťanoch, len 7km od kúpeľného mesta Piešťany. K pozemku vedie asfaltová cesta, pozemok je bez tiarch - možnosť odkúpenia ihneď. Lokalita pozemku sa nachádza v obci s dobrou občianskou vybavenosťou (MŠ, ZŠ, autobus, potraviny...). IS (elektrika, plyn, kanalizácia) v blízkosti pozemku, voda-studňa.

Cena: 26 775 €

Viac informácií, alebo obhliadku si môžete dohodnúť na telefónnom čísle 0903641632, alebo na mail adrese: filkas@vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou). Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky