Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 717 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL | Veľký investičný pozemok, Ostrov, okres Piešťany

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Ostrov
Ulica
Ostrov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
11.08.2022
Aktualizované
03.01.2023
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

POPIS POZEMKU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj veľký investičný pozemok, nachádzajúci sa v intraviláne, zastavanej časti obce Ostrov, okres Piešťany, ulica Zákostolská. Celková výmera pozemku je 3329 m2. Dĺžka pozemku je 134 m, pri vstupe od ulice je šírka 21 metrov, v najširšej časti má pozemok 27 metrov. Momentálne je pozemok na liste vlastníctva vedený ako záhrada, podľa územného plánu obce je pozemok v zóne navrhovaného územia zástavby. Vieme sprostredkovať proces zmeny ÚPI a následne stavebné povolenie. Z ľavej aj pravej strany už stoja staršie rodinné domy so záhradami, čiže na hranici pozemku je elektrina, voda, aj kanalizácia. Na pozemok sa vchádza z ulice Zákostolská, cez dvojkrídlovú novú bránu, pravá a zadná strana pozemku je neoplotená. Zadná časť pozemku susedí s ďalšou záhradou.
Vďaka blízkosti diaľnice a Piešťan (7 km), neustále stúpa hodnota pozemkov v obci. Tá patrí medzi vychytené lokality v okolí Piešťan.

LOKALITA:
Pozemok sa nachádza v západnej časti obce Ostrov, v tichej ulici s asfaltovou cestou. Do Piešťan je to len 7 km.

/ STAVEBNÝ POZEMOK / PREDAJ / OSTROV / INVESTIČNÝ POZEMOK / PIEŠŤANY /