Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Veľký investičný pozemok, Ostrov, okres Piešťany

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Ostrov
Ulica
Ostrov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
11.08.2022
Aktualizované
18.11.2022
Cena 179 766,00 €
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

POPIS POZEMKU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj veľký investičný pozemok, nachádzajúci sa v intraviláne, zastavanej časti obce Ostrov, okres Piešťany, ulica Zákostolská. Celková výmera pozemku je 3329 m2. Dĺžka pozemku je 134 m, pri vstupe od ulice je šírka 21 metrov, v najširšej časti má pozemok 27 metrov. Momentálne je pozemok na liste vlastníctva vedený ako záhrada, podľa územného plánu obce je pozemok v zóne navrhovaného územia zástavby. Vieme sprostredkovať proces zmeny ÚPI a následne stavebné povolenie. Z ľavej aj pravej strany už stoja staršie rodinné domy so záhradami, čiže na hranici pozemku je elektrina, voda, aj kanalizácia. Na pozemok sa vchádza z ulice Zákostolská, cez dvojkrídlovú novú bránu, pravá a zadná strana pozemku je neoplotená. Zadná časť pozemku susedí s ďalšou záhradou.
Vďaka blízkosti diaľnice a Piešťan (7 km), neustále stúpa hodnota pozemkov v obci. Tá patrí medzi vychytené lokality v okolí Piešťan.

LOKALITA:
Pozemok sa nachádza v západnej časti obce Ostrov, v tichej ulici s asfaltovou cestou. Do Piešťan je to len 7 km.

/ STAVEBNÝ POZEMOK / PREDAJ / OSTROV / INVESTIČNÝ POZEMOK / PIEŠŤANY /