Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 692 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ...Viacgeneračný priestranný rodinný dom v tichom prostredí, Ostrov pri Piešťanoch

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Ostrov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
520 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Pridané
06.05.2021
Aktualizované
02.05.2022
Cena 299 990,00 €
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

179612 - Len 7 km od Piešťan ponúkam na predaj viacgeneračný rodinný dom v obci Ostrov, nachádzajúci sa na pozemku o ploche 1323m2 so zastavanou plochou 295m2 a úžitkovou plochou cca 520m2.
Dispozícia domu:

prízemie: vstupná chodba, schodisko, priestranná obývacia izba s kuchyňou, komora, druhá izba, sociálne zariadenie, veľká kúpeľňa s dvomi hlbokými umývadlami, sprchovacím kútom a WC (slúžila aj ako práčovňa), veľká zimná záhrada a dvojgaráž (cca40m2).

poschodie: štyri izby, kuchyňa s novou kuchynskou linkou, priestranná kúpeľňa s vaňou, druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, ktorá tvorí súčasť spálne, šatník a balkóny.

Na prízemí sa nachádzajú ešte ďalšie dve miestnosti (cca 60m2) so samostatným vchodom, ktoré je možné prerobiť na dvojizbový byt.

Rodinný dom má všetky okná plastové, podlahy-dlažba a laminátové parkety, pripojenie na internet a satelit. IS: Elektrika, plyn, voda-studňa, odpad-septik, orientácia domu je V/Z. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite obce s dobrou občianskou vybavenosťou.

Rodinný dom vyhovuje viacčlennej rodine, alebo dvom rodinám, alebo aj ako sídlo firmy s bývaním.Viac info, ako aj o cene pri osobnom stretnutí pri obhliadke.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky