Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš Franc
franc@balazi.sk
0940540156

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

OSLANY - pozemok 1834m2, v peknom prostredí okr. Prievidza

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Oslany
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1834 m2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.03.2016
Aktualizované
10.03.2016
Cena 9,00 €/m2
Ľuboš Franc Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

709/Ponúkame Vám na rekreačný pozemok v obci Oslany, okr. Prievidza.  Je vhodný na výstavbu chaty alebo poprípade na rekreačné využitie. Nachádza sa na okraji obce v tichej lokalite v blízkosti lesa a je oplotený. Plocha: pozemku 1834m2. Mierne svahovitý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 9 €/m2.

Ponuku pozemku vhodne dopĺňame vizualizáciou návrhu nizkoenergetického domu na mieru za výhodnú cenu, ktorého stavbu je možné zabezpečiť partnerskou spoločnosťou realitnej kancelárie.  /obrázok vo fotogalérii/.

Pozri video tu: youtube.com/watch?v=wYWPTH3JOSA

Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra 0940 540 156, alebo 0907 306 592.