Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na prenájom rodinný dom 149 m2 Oslany FM1169

Typ
Prenájom
Okres
Prievidza
Mesto
Oslany
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
86 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
05.10.2021
Aktualizované
23.06.2022
Cena 0,00 €/mes.
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom rodinný dom v obci Oslany okres Prievidza.Rodinný dom je po rekonštrukcii, zateplenie, nová strecha a nová krytina, odkvapy, nové plastové okná, nové vchodové dvere, dlažby, rekonštrukcia elektroinštalácie a vodoinštalácia a odpadov, WC, umývadlo, plynový kotol+rozvod kúrenia.Dom pozostáva z jednej veľkej miestnosti a druhej miestnosti, ktorá je využívaná ako kúpeľňa s WC a nachádza sa v tejto miestnosti sklad a je tam umiestnený aj plynový kotol.Donedávna bol dom využívaný ako predajňa zmiešaného tovaru.Je možné objekt využívať naďalej ako predajňu alebo na iné služby napr. na kancelárie, kaviareň, kaderníctvo, stávkovú kanceláriu a pod. alebo sa môže využívať aj na bývanie ako klasický rodinný dom.Za objektom sa nachádza ešte záhrada 63 m2.Celková plocha pozemku aj s budovou je 149 m2.Do domu sú dovedené všetky inžinierske siete.

Prístup k rodinnému domu z obecnej komunikácie.

Výhoda je, že dom sa nachádza priamo v centre obce.

Obec má kompletnú občiansku vybavenosť, poštu, potraviny, reštauráciu a pod., do obce chodí aj prímestská doprava aj vlak.

Výhoda je centrum obce.Cena predaja je dohodou €/mesiac a je konečná, neplatíte nič navyše.Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.skČíslo zákazky FM1169