Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj budova obchodu a služieb v Oslanoch

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Oslany
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
255 m2
Celková plocha
739 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
7
Pridané
04.07.2022
Aktualizované
23.11.2022
Cena 112 000,00 €
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj budovu obchodu a služieb v obci Oslany v okrese Prievidza. Celková rozloha pozemku je 739 m2, celý pozemok vedený ako zastavané plochy a nádvorie. Budova postavená v 70-tych rokoch z tehál má podlahovú plochu dokopy 255 m2. IS: obecná voda aj elektrina napojené do budovy, odpad riešený do 10 kubíkovej žumpy (v obci sa dobudováva kanalizácia) a plyn pri pozemku na ulici s možnosťou napojenia sa. Kúrenie zabezpečené krbovými kachlami. Parkovanie vo dvore alebo pred objektom na obecnom pozemku. Dispozícia: 7 miestností (možnosť využiť ako kancelárie, sklady, pohostinstvo, obchod a podobne), sociálne zariadenie a technická miestnosť. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk