Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 419 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Masívny zrub v Oščadnici

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Oščadnica
Ulica
Oščadnica
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
130 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.05.2020
Aktualizované
27.10.2020
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD- REALITY Kysuce - ponúkame na predaj masívny zrub postavený v roku 2010. Nachádza sa v malej chatovej rezidencii obce Oščadnica,  neďaleko lyžiarskeho strediska SNOWPARADISE Veľká Rača. Zrub je dvojpodlažný s celkovou úžitkovou plochou viac ako 130 m2. V prízemí je priestranná spoločenská miestnosť spojená s kuchyňou, jedna dvojlôžková izba, kúpeľňa s WC a vstupná chodba. Priamo pri vchode je terasa vybavená dreveným nábytkom. V podkroví sú dve priestranné spálne a kúpeľňa s vaňou a WC. Vykurovanie  zemným plynom, v čase pobytu možno kúriť aj pevným palivom v stavanej kachľovej peci s prieduchmi;  odpady – s vyústením do centrálneho septika osady, voda z verejného vodovodu. Interiér je vybavený nábytkom, ktorý je po dohode s predávajúcim súčasťou ponuky. Výmera pozemku -  428 m2 + spoluvlastnícky podiel pozemku osady (prístupová komunikácia). Areál je oplotený s uzamykateľnou prístupovou bránou. Zabezpečené všetky služby spojené s užívaním (podľa dohody - dozor v čase neprítomnosti, údržba, čistenie od snehu, kosenie ....) K atraktivite tejto ponuky určite prispieva tiché a slnečné miesto na okraji obce, pritom jej blízka infraštruktúra a výborný celoročný prístup.  

Cena- 205.000 eur; kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.