Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 920 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
robert.kubala@agent.sk
+421 907 336 493

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Predaj novostavby rodinného domu v Oščadnici

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Oščadnica
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
97 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.11.2021
Aktualizované
30.11.2023
Mgr. Róbert Kubala, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421 907 336 493

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK Ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rodinného domu v obci Oščadnica.

Pozrite si 3D prehliadku dokončeného vzorového rodinného domu: https://my.matterport.com/show/?m=Hbzz2Ww4Lix
Ďalšie informácie o dome vám poskytne realitný agent, Róbert Kubala +421907336493, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Dom je situovaný v zástavbe rodinných domov, neďaleko centra obce. Výhodou je výborná občianska vybavenosť v dosahu. V blízkosti sa nachádza supermarket, zdravotné stredisko, materská škola, základná škola, autobusová zastávka, obecný úrad, či pošta.

Štvorizbový rodinný dom má podlahovú plochu 97 m2 a terasu s plochou 31 m2. Jeho dispozíciu tvorí:

• predsieň,
• priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou s dvoma výstupmi na terasu,
• technická miestnosť,
• kúpeľňa – sprchovací kút, vaňa, podomietkové WC,
• tri spálne,
• terasa.

Dom je aktuálne vo výstavbe a bude sa predávať s dokončeným interiérom, vrátane obkladov a dlažieb v kúpeľni, podláh, interiérových dverí a sadrokartónových podhľadov. Dokončenie interiéru bude bez kuchynskej linky, svietidiel a sanity. Vonkajšie dokončovacie práce zahŕňajú úpravu okolia vrátane oplotenia, terasovej podlahy a prípravy na pohon elektrickej brány (bez samotnej brány).
Ponúkaný dom je postavený na pozemku s výmerou 334 m2. Pozemok je vyrovnaný a zo všetkých strán sú vymurované oporné múry z betónových tvárnic, na ktoré bude nainštalované oplotenie kovovými plotovými dielcami. Do domu sú zavedené nasledovné inžinierske siete: elektrina 240 a 400 V, verejný vodovod, verejná kanalizácia, príprava na optický internet, ktorého vedenie je na hranici pozemku.

Použité materiály a vybavenie:
• murivo z tvárnic Ytong hrúbky 300 mm,
• zateplenie obvodových stien polystyrénom hrúbky 200 mm,
• izolácia stropu fúkanou penou s hrúbkou 350 mm,
• strešná krytina – betónová škridla zn. Bramac,
• okná zn. Schuco, trojsklá,
• vonkajšie žalúzie elektricky ovládané,
• podlahové vykurovanie so zónovou reguláciou,
• elektrický kotol,
• elektrický bojler,
• vstupné dvere s vysokým stupňom izolácie (hliník a plast),
• terasa z drevoplastových WPC dosiek,
• dokončené spevnené plochy so zámkovou dlažbou na parkovanie dvoch áut a chodník.

Plánovaná kolaudácia rodinného domu je v decembri 2023. Fotografie interiéru a 3D prehliadka sú zo vzorového dokončeného domu.

Kúpu tohto rodinného domu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami.
Náklady súvisiace s prevodom rodinného domu do osobného vlastníctva, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.