Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Pozemok so záhradnou chatkou v Oščadnici

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Oščadnica
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
42 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
21.11.2022
Aktualizované
28.11.2022
Cena 64 900,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v blízkosti centra obce Oščadnica. Pozemok je mierne svahovitého charakteru s celkovou výmerou 463 m2.

Obec Oščadnica sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou a atraktívnym prostredím kysuckej prírody. Nachádzajú sa tu obchody, supermarket, lekári, služby, základná a materská škola. Bezproblémové je dopravné spojenie na Čadcu a Žilinu. Okolie ponúka skvelé príležitosti na šport, turistiku, cykloturistiku, či hubárčenie. V dosahu je tiež hokejová hala s fitnescentrom v Krásne nad Kysucou.

Pozemok je vzdialený len 400 metrov od centra obce smerom na miestnu Kalváriu. Pozdĺžne je orientovaný na južnú stranu. Jeho tvar je obdĺžnikový s dĺžkou 44 m a šírkou od 9 do 13 metrov. Nachádza sa vedľa miestnej asfaltovej komunikácie, ktorá však nie je veľmi frekventovaná.

Chatka nachádzajúca sa na pozemku je typu mobilnej chatky, t. j. nie je spojená pevným základom so zemou. Na pozemku bola umiestnená pred dvoma rokmi. Rozmery chatky vrátane terasy sú približne 12 x 3,5 m. Konštrukcia chatky je sendvičová s vnútornou izoláciou a vonkajším dreveným obkladom. Vybavená je strešným solárnym panelom s batériou a jednoduchým elektrickým rozvodom.

Na pozemku sa nachádza vlastný zdroj pitnej vody zo studne. V dosahu je vedenie elektriny. Elektrická prípojka zatiaľ nie je zrealizovaná, k dispozícii je však projekt na pripojenie do elektrickej siete a kladné stanovisko distribučnej spoločnosti k bodu napojenia, vrátane uhradeného pripojovacieho poplatku. Na pozemku sa tiež nachádza suché WC.

Náklady s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes a dohodnite si osobnú obhliadku.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.