Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 978 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Černecký, RSc.
tomas.cerenecky@agent.sk
+421918127259

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok pre rodinný dom v obci Oščadnica

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Oščadnica
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
930 m2
Pridané
25.01.2021
Aktualizované
03.04.2021
Tomáš Černecký, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421918127259

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu.

Tento stavebný pozemok sa nachádza v blízkosti centra obce Oščadnica, na okraji zastavaného územia. Vyznačuje sa pekným výhľadom na okolitú prírodu a tichým prostredím. Pozemok je vzdialený iba 8 km od okresného mesta Čadca. Dobré je tiež dopravné spojenie.

V obci Oščadnica je dobrá občianska vybavenosť ku ktorej patrí, základná škola, materská škola, pošta, lekári, lekáreň, Medmedical Klinik, športový areál, ubytovacie zariadenia a obchody. V blízkosti tohto stavebného pozemku sa nachádza obľúbené lyžiarské stredisko Veľká Rača Oščadnica a ďalšie menšie lyžiarske stredisko vzdialené iba 1 km od tohto stavebného pozemku.

Na hranici stavebného pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete - elektrina, verejný vodovod, kanalizácia a plyn. Pozemok je v zmysle uzemného plánovania určený na výstavbu rodinných alebo rekreačných domov.

Na pozemku sa nachádzal starý rodinný dom so súpisnym číslom, ktorý bol zbúraný na základe búracieho povolenia. Aj preto máte možnosť vidieť na fotografii zvyšky sutiny.

Ďalšie informácie o pozemku vám poskytne realitný agent Tomáš Černecký, RSc. +421 918 127 259

Kúpu tohto stavebného pozemku je možné financovať hypotékou na kúpu nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám náš finančný agent pripraví hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom pozemku do vášho osobného vlastníctva, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.