Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemky na stavbu chát (domov) v obci Oščadnica

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Oščadnica
Ulica
Oščadnica
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2500 m2
Pridané
03.08.2022
Aktualizované
03.08.2022
Cena 33,00 €/m2
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj slnečné, pozemky nad obcou Oščadnica , susediace priamo s asfaltovou cestou. Len mierna svahovitosť, evidované ako TTP, priamo susedia so zastavanou časťou obce, v okolí len riedka zástavba rekreačných chát, prístupný celoročne po asfaltovej ceste, elektrina na okraji pozemku, neďaleké lyžiarske stredisko SNOWPARADISE Veľká Rača.. Prostredím je ideálnym miestom nielen pre chalupárov, alebo aj na trvalé bývanie - na  tichom a pokojnom mieste, krásne výhľady, pocit polosamoty.  V prípade kúpy pozemkov cez našu RK ponúkame spoluprácu s  renomovanou projekčnou spoločnosťou a profesionálne finančné poradenstvo.  Pozemok v celku je vysporiadaný a bez tiarch, k budúcej výstavbe majiteľ predloží územnoplánovaciu informáciu stavebného úradu obce.  Svojou výmerou je vhodný aj na niekoľko stavieb. - celková výmera pozemku je takmer 2500  m2; súčasťou ponuky je aj priamo susediaci pozemok  o výmere 900 m2  v cene do 20 eur/m2  (dohoda), ktorý leží na okraji lesa.

 Cena:  33 eur/m2 + dohoda, kontakt: +421 905844054,  www.ad-reality.sk

 Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn