Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 232 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pôvodná drevenica pod lesom – Oščadnica

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Oščadnica
Ulica
Oščadnica
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
50 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
05.02.2019
Aktualizované
09.10.2019
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Zachovať viac ako  200-ročnú drevenicu (podľa majiteľa 1816) v  dobrom stave si vyžaduje hlavne srdce majiteľa.  Rekonštrukciou sa  v nej zachovali všetky podstatné časti, základy sú opravené a spevnené, ošetrované vonkajšie hrady nátermi. Priestor na bývanie je vybavený dobovým zariadením, ktorý je podporený  krásnym výhľadom z malých okienok. Pred domom je miesto na posedenie zatienené mohutnými lipami, pamätajúcimi si zašlé časy. Susediaci les na príťažlivosti celej nehnuteľnosti určite prispieva.

 AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj pôvodnú drevenicu po čiastočnej rekonštrukcii, situovanú v krásnom prostredí  v jednej z osád obce Oščadnica. Obytná časť domu je len v prízemí, podkrovie je nezastavané. Dominantou domu je obývačka s kuchyňou a pôvodnou kachľovou pecou, ďalej spálňa, vstupná chodba, kde je  aj  „miesto na očistu“. Chalupa pôsobí starodávne,  je ponúkaná so zariadením a nábytkom podľa fotogalérie.  Výmera pozemku k domu je 946 m2, dom je pripojený vzdušnou elektrickou prípojkou na elektrické vedenie NN - 230V, voda z vlastnej studne,  vykurovanie je lokálne na pevné palivá. Prístup – 200 m nenáročná spevnená kamenistá.

 Lokalita je vyhľadávaná chalupármi kvôli tichu, čistému prostrediu, krásnej prírode, možnostiam turistiky. Neďaleko od domu (2 km) je lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača, zjazdovka Lalíky.

 Cena. 33.000 eur, kontakt: +420 905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, a to nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.