Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 239 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba zrubového domu v Oščadnici

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Oščadnica
Ulica
Rovne
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
170 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
23.09.2022
Aktualizované
23.09.2022
Cena 339 500,00 €
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD- REALITY Kysuce - ponúkame na predaj novostavbu masívneho zrubu (kolaudácia r. 2019) v Oščadnici, m. č. Rovne, v tichom prostredí a s krásnymi výhľadmi.  Zrub je trojpodlažný s celkovou úžitkovou plochou viac ako 160 m2 a pozemkom 450 m2.. V suteréne je vstupná chodba so schodiskom, garáž s technickým zázemím domu, veľká miestnosť s fínskou saunou, malou telocvičňou a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.  V prvom nadzemnom podlaží  je priestranná spoločenská miestnosť spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC. Z obývačky je východ na  terasu aj do záhrady, tak isto k masážnej vírivke s LED osvetlením, postavenej za domom. V druhom podlaží sú sú dve priestranné spálne a kúpeľňa s masážnou vaňou s whirpoolom a WC. V záhrade je veľký altán s krbom, pracovným stolom  a posedením, s prípojkou na elektrinu aj vodovod. Samozrejmosťou je detské ihrisko so záhradným domčekom, šmýkačkami a hojdačkou (certifikované). V celej chate je elektrické podlahové vykurovanie s možnosťou ovládania  na diaľku  pomocou wifi, alternatívne teplovodne radiátory z teplovodného krbu v suteréne, akumulačný krb v obývačke, ohrev TUV pomocou elektriky alebo krbu, kompletne vybavená kuchyňa so značkovými spotrebičmi, alarm, kamerový systém so záznamom a možným prezeraním na diaľku, poplachové čidlá na požiar. Dom je napojený na miestny vodovod, v záhrade je vrt vlastnej studne zväčša využívaný na vybudovanú automatickú závlahu odpady sú zvedené do  septika, elektrina 230/400V.. Interiér je vybavený serióznym nábytkom, ktorý je po dohode s majiteľmi súčasťou ponuky. Nehnuteľnosť ponúka parkovanie v garáži, tri vonkajšie parkovacie miesta na vlastnom pozemku a jedno parkovacie miesto za domom, kde majú majitelia spoluvlastnícky podiel v pozemku. Dôsledne udržiavaná záhrada je vybavená automatickým závlahovým systémom a, automatickou kosačkou,  vysadená po okraji mladými ovocnými stromami a kríkmi,  Výmera pozemku -  428 m2.  K atraktivite tejto ponuky určite prispieva tiché a slnečné miesto na okraji obce, neďaleká infraštruktúra obce, lyžiarske stredisko SNOW PARADISE Veľká Rača, množstvo cyklotrás a turistických chodníkov, bezproblémový celoročný prístup. Pozemok je oplotený s uzamykateľnými prístupovými bránami. Dom je zapísaný v katastri nehnuteľností ako rodinný dom.

V záujme zachovania súkromia ďalšie fotografie interiéru zašleme vážnym záujemcom na požiadanie.

Cena- 339.500 eur + dohoda pri rýchlom jednaní; kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.