Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chalupa na rekreáciu alebo bývanie - Oščadnica

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Oščadnica
Ulica
Oščadnica
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
90 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Pridané
19.05.2022
Aktualizované
11.07.2022
Cena 198 500,00 €
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD–REALITY Kysuce – na predaj udržiavaný rodinný dom v širšom centre obce Oščadnica, s pozemkom vo výmere  takmer 1.500 m2. Dom bol využívaný ako rekreačná chalupa v príjemnom  prostredí za domami susedov, tvoriacimi prirodzenú hrádzu od ruchu ulice a zároveň ako výborné východiskové miesto na lyžovačku, či inú aktivitu v zime aj v lete.  Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, dvojpodlažný, zateplený a dispozíciou poskytuje príjemné bývanie. Vykurovanie je plynovým kotlom, hoci v pivnici je  kotolňa  s funkčným kotlom na tuhé palivá. Na prvom podlaží je  vstupná chodba, kúpeľňa s WC, samostatné WC, kuchyňa spojená s obývačkou, dve spálne a  detská izba. Podkrovie je zatiaľ nezastavané. Za domom je letný domček s dvoma obytnými miestnosťami, vlastným plynovým vykurovaním, so zavedenou elektrinou aj vodovodom s odpadmi. Samostatnou časťou je veľká garáž s dielňou. Rodinný dom je zateplený, plastové okná, vykurovanie je ústredné na zemný plyn aj alternatívne  na pevné palivá, odpady zvedené do septiku s prípravou do verejnej kanalizácie, voda z verejného vodovodu. Prístupová cesta je asfaltová, vo dvore dláždená, pozemok je prevažne rovinatý, za domom (záhrada) svahovitý. Voľný ihneď, čiastočne zariadený - podľa dohody. Dom je určený na bývanie, ale svojim umiestnením v zátiší od ulice môže byť príjemnou rekreačnou chalupou.

Lokalita: Obec Oščadnica je známa hlavne lyžiarskym strediskom SNOW PARADISE Veľká Rača, ponúkajúce program počas celého roka. Okrem toho okolie ponúka množstvo turistických chodníkov a vybudovaných cyklotrás. Dom je v zastavanej časti obce s dobrou občianskou vybavenosťou – neďaleko je zastávka MHD, obchod, škola, škôlka, tiché a pokojné miesto, blízkosť prírody, slnečný, príjemné prostredie. Voľný ihneď,  možná kúpa aj na HÚ.                                                                      RK uvádza,  že tepelný certifikát rodinného domu nebol doteraz majiteľom predložený, resp. je v štádiu spracovania. V súlade s právnou úpravou .

Cena 198.500 eur + možná zľava pri rýchlom jednaní, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.