Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
283 607 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zabehnutý penzión v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Oščadnica
Ulica
Oščadnica
Plocha priestoru
702 m2
Celková plocha
702 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
18
Pridané
26.05.2017
Aktualizované
13.07.2018
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj zabehnutý penzión v lyžiarskej časti Veľká Rača – Oščadnica.

STAV PRIESTORU:
Kapacita je 60 lôžok,15 izieb po 4 osoby + 1 apartmán. Reštaurácia s kuchyňou má kapacitu 80 miest, školiaca miestnosť, biliard, altán pre 40 osôb, parkovisko pre 30 áut. V penzióne sa nachádza vzduchotechnika, plyn, elektrika, vlastná studňa, kúrenie na drevené pelety. Budova je nezateplená, má plechovú strechu zn. Ranila, tehly zn. Porotherm, podlaha je dlažba a drevo.
Cena nehnuteľnosti je uvádzaná bez DPH.

LOKALITA:
Penzión sa nachádza v lyžiarskom stredisku Veľká Rača – Oščadnica, v tichej lokalite pri lese, veľmi dobrá dopravná dostupnosť(stred obce – automobilom 3 minúty, chôdzou 8 minút).
Bližšie informácie radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 221 110.