Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 844 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj nový rodinný dom, pri Senici, obec Oreské

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Oreské
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
560 m2
Celková plocha
560 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
10.12.2022
Aktualizované
27.09.2023
Cena 0,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj nový rodinný dom v obci Oreské, pri Senici. Pozemok o rozlohe 560 m2. Dom zateplený 15 cm polystyrén, baumit fasáda na stenách, 40 cm izolácie na strope. Celková rozloha: 139 m2, úžitková: 119 m2.
Strecha: terran danubia evo. Krov: väzníkový. Steny: porfix, obvodové 37,5 cm. Omietky: feinputz ručné. Fasáda: baumit. Okná a dvere: kvalitný profil Salamander trojsklo, úprava ambrash. Dispozícia: 2 detské izby, spálňa so samostatnou kúpeľňou (sprchový kút + umývadlo), samostatné WC. Obývacia miestnosť spojená s kuchyňou. Kúpeľňa s vaňou a WC. V predsieni je tiež samostatné WC. Pochôzne podkrovie s úložným priestorom 46 m2. Podlahové kúrenie/chladenie prostredníctvom 7 kw tepelného čerpadla viessman + ďalšie chladenie 3,5 kw klimatizácia samsung. Veľký 300 l bojler na teplú vodu, 3 samostatné okruhy na vonkajšiu vodu (predná a zadná časť domu, a záhrada + závlaha). Kuchyňa na mieru, odvetraná špajza. 20 cm široký komín schiedel ako predpríprava na kachle. 29 m hlboká vŕtaná studňa, čerpadlo ovládané frekvenčným meničom na udržiavanie stáleho tlaku v potrubí. Krytá terasa 6,5 x 4,5 m s dizajnom vo farbe domu.
Oplotenie domu. Pozinkovaná posúvna brána. Hliníkové žalúzie, elektricky ovládané. Pred domom zámková dlažba, 48 m2 (pre 4 až 5 parkovacích miest). Za bránkou ďalšie parkovacie miesto v celodennom tieni. Anténa na internet a satelit. Možnosť využívať ďalších 150 m2 externého pozemku, ako záhradu. Mesačné náklady 120 EUR. Dom je možné ponechať plne vybavený s možnostou nastahovania už 20.12.2022. Hotová vydláždená komplet príjazdová cesta k domu v lokalite.


Cena nehnuteľnosti je dohodou. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264