Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 536 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ladislav Adamko
ladislavadamko@pohodareality.sk
0905539478

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Novostavba Oponice – na kľúč

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Oponice
Ulica
Pri kostole
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.01.2023
Aktualizované
13.01.2023
Ladislav Adamko Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3000123

Rodinný dom Novostavba Oponice – na kľúč

Ponúkame na predaj novostavbu RD  s najlepšou cenou na trhu v tomto prevedení – bungalov v Oponiciach, 4 izbový dom  - 2 detské izby, spálňa obývačka s kuchyňou a jedálenským kútom, špajza, technická miestnosť s „A“ energetickým certifikátom  na kľúč, 100 m2 úžitkovej plochy na 5 ár rovinatom pozemku + prístupová cesta v ½-ici  65 m2. Prevedenie – všetky siete s napojením na dom, kúrenie podľa výberu záujemcu podlahové alebo radiátory, elektrika, plyn, kúrenie, žumpa - v obci je kanalizácia, zateplený s fasádou, v dome dlažby, plávajúce podlahy, obklady, 2x WC, v kúpeľni vaňa a sprchovací kút, komín na krbové kachle, terasa 22 m2, vonkajšie terénne úpravy. Kuchynskú linku si záujemca zabezpečí sám podľa vlastného výberu , kuchyňa s prípravou na všetky prípojky pre kuchyňu.

    Dokončenie v r. 2023  – leto – jeseň, a bývate v novom

Cena 199.000.- €, aj dohoda, pomôžeme s hypotékou , v cene právny servis.

Kontakt: Adamko Ladislav, 0905 539 478

mail:  adamkolaci@gmail.com

www.pohodareality.sk