Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 844 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný sedliacky dom v obci Opoj, pri Trnave, Opoj

  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Opoj | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Opoj | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Opoj | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Opoj
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
981 m2
Celková plocha
981 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
02.12.2022
Aktualizované
10.05.2023
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj rodinný sedliacky dom v obci Opoj, pri Trnave. Dom je na krásnom rozľahlom pozemku, s celkovou rozlohou: 981 m2. Dom pozostáva celkovo zo 4 izieb s drevenou podlahou a krásnym zachovalým krovom. Tieto izby dopĺňajú aj 3 menšie miestnosti. K domu bolo postupne dobudovaných niekoľko prístavieb, ktoré slúžili ako hospodárske prístrešky a časti na uskladnenie. Na dome v r. 2019 došlo k výmene strešnej krytiny za škridlu. Dom má prípojkyna všetky siete: elektrina, plyn, voda a kanalizácia. Krásny pozemok má šírku 11,5 m. Záhrada je oddelená plotom s bránkou, pričom na jej rozlohe 494 m2 sa nachádza vinič, jablone, slivka, hruška, moruša. Je tu vŕtaná studňa s manuálnym výtlakom. Dom je v tichej časti obce Opoj, s vynikajúcou dostupnosťou na diaľnicu D1 smer Trnava. Mesto Trnava vzdialené 10 km. Obec Opoj má dobrú občiansku vybavenosť, materská škola, pošta, obecný úrad, kostol, kaderníctvo, knižnica.


Cena nehnuteľnosti je 143 000 EUR. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264