Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj chata 14m2 Opatovce nad Nitrou FM1309

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
28 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
17.04.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 28 000,00 €
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj chatu v obci Opatovce nad Nitrou okres Prievidza.Nachádza sa hneď koryte rieky Nitra.Pozostáva z novej murovanej budovy, ktorú treba len dokončiť a ktorá má 3 podlažia.Podpivničenie je pod celou budovou.Na prízemí je jedna miestnosť, so schodmi na podkrovie.Podkrovie, kde je možné urobiť miestnosť aj na spanie a z ktorej je cez okno vidieť až na Bojnický zámok.V prípade záujmu o kúpu má kupec dve možnosti:Výhoda je, že do stavby je dovedená nová elektrika, príjemné prostredie pri rieke. Z pozemku pri budove boli urobené nové schody ku korytu rieky.Stavba je murovaná a zateplená, s plastovými oknami, s rozvodmi elektriky, zvnútra stierky. s podkrovým s krytinou Bramac.Rozloha budovy je 14 m2.Pozemok pod stavbou a okolo stavby je vo vlastníctve Slovenského vodohospodárskeho podniku, ktoré na túto stavbu a využívanie pozemku vydalo povolenie.

Odporúčanie makléra: kto má rád romantiku, relax v príjemnom prostredí pri rieke, príde si na svoje, vrelo odporúčam.Nakoľko sa tento pozemok nachádza hneď pri rieke, je to ideálne aj pre vyznávačov rybárčenia.

Cena je 28 000 € a je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver. Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.skČíslo zákazky FM1309