Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 978 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martin Grunta
martin.grunta1@deltaproperty.sk
0911083672

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Rekreačná chata, Omšenie, 1302 m2

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Omšenie
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
88 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
13.03.2021
Aktualizované
06.04.2021
Ing. Martin Grunta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám ponúka na predaj rekreačnú chatku v blízkosti kúpeľného mesta Trenčianske Teplice.

POZEMOK: Je svahovitý, slnečný a rozloha je 1302m2. Na pozemku je bohatá ozdobná výsadba s prevahou ihličnatých stromov. 

IS: Chata je pripojená na vodnú a elektrickú prípojku, má vlastnú žumpu, studňu a na hranici pozemku sa nachádza plynová prípojka.

Dispozícia:

1 NP: Na prvom podlaží sa nachádza obývacia izba s krbom, kuchyňa, kúpeľňa a oddelené WC.

2 NP: Na druhom podlaží sa nachádza spálňa orientovaná na východ s balkónom, s výhľadom na okolitú prírodu.

Na začiatku pozemku pri príjazdovej ceste sa nachádza garáž a malý bazén. Samotná chata sa nachádza v strede pozemku.

Lokalita: Chata sa nachádza v tichom údolí v tesnej blízkosti kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. V okolí je krásna príroda ideálna na turistiku a cykloturistiku. Trenčianske Teplice ponúkajú množstvo atrakcií. Za zmienku hlavne stoja kúpele Zelená Žaba. Mesto má dobré napojenie na diaľnicu, v blízkom okolí sa nachádzajú mestá Trenčín a Dubnica nad Váhom.

Cena: 89 900€

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta, 0911 083 672

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.