Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výborná cena - novostavba rodinného domu v obci Oľdza pri jazere

Typ
Predaj
Mesto
Oľdza
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
107 m2
Počet izieb
3
Pridané
17.01.2023
Aktualizované
07.03.2023
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Apartim sro predá novostavbu 3 izbového rodinného domu typu bungalov, nachádzajúceho sa na začiatku obce Oľdza, priamo pri jazere.

Dom bol skolaudovaný a odovzdaný do užívania v roku 2019. Je postavený na pozemku s celkovou rozlohou 550 m2, z toho zastavaná plocha je 128 m2. Úžitková plocha domu je 107,66 m2.

Dispozícia pozostáva zo vstupnej predsiene, z ktorej je vstup do veľkej kúpeľne spojenej s WC a do veľkorysej obývačky prepojenej s jedálenskou časťou a kuchyňou. Z obývačky sú vstupy do detskej izby a spálne a výstup na priestrannú terasu. V streche je veľký úložný priestor, v ktorom by sa dali vytvoriť ďalšie obytné miestnosti. Dom svojou dispozíciou pôsobí veľmi vzdušne a je celý presvetlený. Okno nechýba ani v priestrannej kúpeľni, v ktorej je vaňa aj sprchový kút, umývadlo, WC, bojler a aj práčka a sušička. V kuchyni je malá komôrka, kuchynská linka s ostrovčekom vyrobená na mieru má kvalitné vstavané spotrebiče. Jedálenský stôl opticky predeľuje kuchyňu od obývačky.

Stavba je murovaná, zateplená, s dreveným krovom s betónovou škridlou Terran. Je napojená na elektrinu, vodu z vlastnej studne, má prípojku na kanalizáciu aj vlastnú žumpu.
Dom je zabezpečený bezpečnostným systémom, má internet, je vykurovaný elektrickým podlahovým infrakúrením.
Pozemok je oplotený, zväčša trávnatí. Parkovanie pre 4 autá je v prednej časti pozemku oddelené od trávnatej plochy zámkovou dlažbou, so vstupom cez elektrickú bránu na diaľkové ovládanie.

Obec Oľdza je vzdialená od Bratislavy len 20 km, od Senca 17 km a od Šamorína 12 km s dobrým dopravným spojením.

Možnosť financovania cez HÚ, ktorý vám v prípade záujmu bezplatne vybaví náš hypoporadca s garanciou vrátenia rezervačného poplatku pri neschválení úveru.

Kontakt:
p.Herceg
0903 408 815
www.apartim.sk
apartim@apartim.sk