Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ÚTUĽNÝ REKREAČNÝ DOMČEK AJ NA CELOROČNÉ BÝVANIE V NÁDHERNOM PROSTREDÍ LEN 10 MINÚT AUTOM OD DUN.STREDY

Typ
Predaj
Mesto
Ohrady
Ulica
Ostrov
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
57 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
02.06.2022
Aktualizované
09.06.2022
Cena 0,00 €
Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Chcete mať domček v takom úžasnom prostredí vedľa Klatovského ramena na Ostrove /v okrese Dunajská Streda , autom 10 minút od okresného mesta/ ako v rozprávke ? Tak ste natrafili na jeden z mojich ponúk .Ponúkam na predaj úžasný rekreačný domček v prekrásnom prostredí pri lese ako aj pri brehu Klatovského ramena v 5. ochrannom pásme. Tu nájdete úžas, relax, turistiku, oddych, kľud, všetko čo potrebujete mať pre pokoj tela ako aj pre pokoj duše ďaleko od hluku veľkomesta.
Toto úžasné miesto je vhodné na oddych , rôznych športov, rybolovu, na relax a rekreáciu a najmä veľmi kľudný a pokojný život.
Na predaj, celoročne obývateľný domček, chatka , s úplným vybavením a zariadením pripravené k okamžitému použitiu. Možnosťou záhradného posedenia v úžasnej veľkej 520 m2 ako aj posedením na veľkom 25 m2 terase aj v domčeku, ktorý má 3 miestnosti : a to obývačka s úžasným krbom ktorý vykúri celý dom , lebo má vyvedené prieduchy vo všetkých miestnostiach v dome , komplet zariadenou kuchyňou, Geberit toaleta, kúpeľňa so sprchou a 2 spálne na prvom poschodí domu. Domček má elektrické podlahové kúrenie , kamerové systémy, alarm, wifi, Pozemok s účelnou parkovou úpravou o veľkosti 520 m2, s úžasným trávnikom poskytuje príjemný priestor pre relax a oddych.
Chatka skolaudovaná a je dotvorená majiteľmi s dôrazom na vkus, kvalitu a praktickosť chaty ako celku. Pri riešení interiéru sa kládol dôraz na použitie prémiového materiálu, ktoré slúži pre čas strávený s rodinou.
Stavebné riešenie bolo zamerané na kvalitu. Betónové základy, spevnenie železnými piliermi, zateplenie s 10 cm polystyrénom, okná a vchodové dvere plastové-trojkomorové použité laminátové parkety , tatranský profil, , rôzne obklady a to celé prekryté sedlovou strechou. Žalúzie v celom domčeku sú na diaľkové ovládanie.
Zastavaná plocha chatky je 63 m2
úžitková plocha domu 2 x 57 m2, terasa 25 m2
Zariadenie a vybavenie je započítané v cene objektu, rozťahovací postele, sedačka, stoličky kuchynská linka so zabudovaným elektrickým šporákom, rúrou, kuchynský stôl so stoličkami , TV, alarm, klimatizácia , kamerový systém na celom objekte poistenie chaty. voda, odpad, vlastná studňa. Dom má súpisné číslo .

Vzdialenosť od Bratislavy je do 40 km. Cez R7 je už teraz táto vzdialenosť minimálna časovo 30 minút do Bratislavy.
Odporúčam osobnú obhliadku.
Ďalšie informácie Vám radi poskytnem pri obhliadke. Volajte 5 dní v týždni od 9.00 hod do 18.00 hod. na mobilne číslo makléra PhDr. Chrenko Edit 0905 329 399
Cena tejto nehnuteľnosti po dohode s majiteľom je aj s províziou RK ako aj hypotekárnym a právnym poradenstvom 93.000 Eur. Keďže v rekreačných oblastiach banky poskytujú úver len na krátku dobu, uprednostňujeme hotovostného klienta!