Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 920 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Trník
vladimirtrnik@focusreality.sk
0915951439

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výrazne znížená cena.Na predaj starý dvojdom vhodný na prerobenie

Typ
Predaj
Okres
Zvolen
Mesto
Očová
Ulica
SNP
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
26.07.2022
Aktualizované
30.11.2023
Cena 0,00 €
Ing. Vladimír Trník Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

V malebnej obci Očová na rovinatom pozemku ponúkame Vám na predaj dvojdom .Dom je pôvodnom stave a je rozdelený na dve bytové jednotky. Celková výmera pozemku je 334 m2. Vstup je možný cez spoločný dvor. Dom je v súčasnosti bez napojenia na elektrinu, plyn a kanalizácia sú v dosahu - možnosť pripojenia. Vodovod je obecný, na pozemku .Každá bytová jednotka má svoj vlastný vchod. Na prízemí sa nachádza prvá bytová jednotka , ktorá pozostáva :chodba, komora, kuchyňa, kúpeľňa bez WC, 2 izby, z ktorých jedna je priechodná. Druhá bytová jednotka sa nachádza na poschodí a pozostáva: kuchyňa , komora, 2 izby z ktorých je jedna priechodná a kúpeľňa bez WC. Každá bytová jednotka má samostatný vchod. Na pozemku je taktiež aj hospodárska budova a aj samostatná drevená garáž , ktorá je prístupná z ulice. Nehnuteľnosť vyžaduje komplexnú rekonštrukciu a po jej vykonaní je nehnuteľnosť vhodná na trvalé bývanie, prípadne na podnikanie , alebo podnikanie s bývaním . Očová je obec v Podpoľaní a má dobrú infraštruktúrou s dobrou občianskou vybavenosťou. Taktiež je aj dobrá a blízka dostupnosť do okresného mesta.
Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis. V prípade záujmu zabezpečíme finančné poradenstvo na získanie úveru na bývanie.