Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
372 962 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
MGR. LUKÁŠ SOPKO, MBA, LL.M.
sopko@diamondreality.sk
0902 198 170

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pekný stavebný pozemok v obci Obišovce

  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Obišovce | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Obišovce | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Obišovce | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Obišovce
Ulica
Nemá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
410 m2
Pridané
12.02.2024
Aktualizované
21.02.2024
MGR. LUKÁŠ SOPKO, MBA, LL.M. Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0902 198 170

Popis nehnutelnosti

Na predaj pekný stavebný pozemok v obci Obišovce o výmere 410 m2. Pozemok ma rozmery cca 19 metrov x 22 metrov. Blízko pozemku je elektrina a plyn, možnosť vyvŕtať studňu. Lokalita je perfektná cca 17 km od Košíc. Cena pozemku vrátane kompletného právneho servisu je 52.999,-eur. Pre bližšie informácie o tejto nehnuteľnosti kontaktujte Mgr. Lukáša Sopka, MBA, LL.M. na tel. č. 0902 198 170 alebo prostredníctvom e-mailu: sopko@diamondreality.sk