Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 629 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Realcomfort Realcomfort
revayoto@realcomfort.sk
907296105

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pekný 3 izb.byt po kompletnej rekonštrukcii

Typ
Predaj
Mesto
Nové Zámky
Ulica
sidlisko JUH
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
84 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
12.02.2017
Aktualizované
12.02.2017
Realcomfort Realcomfort http://www.realcomfort.sk

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj pekný,veľký kompletne zrekonštruovaný/v r.2010/ 3 izb.byt s rozlohou 84m2,v OV,na sídlisku JUH. Okná sú všade plastové s vonkajšími plastovými roletami,podlahy plávajúce na chodbe,v kúpeľni,toalete a loggii je keramická dlažba.Jadro je murované,toaleta samostatne,nové stúpačky v kúpeľni hydromasážny sprchovací kút. Rekonštrukciou prešlo aj elektrické vedenie a stierky.Vstupné dvere sú bezpečnostné. Byt disponuje špajzou,loggiou z izby a pivnicou.V prípade záujmu je možné ponechanie aj časť nábytku.Bytový dom je zateplený,susedské vzťahy výborné,vchod čistý a udržiavaný. V tesnej blízkosti kompletná občianská vybavenosť. Možnosť výmeny aj za 1 izb.byt s balkónom na sidlisku JUH + doplatok. V prípade záujmu viac info radi poskytneme v RK. Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra : REALCOMFORT tel.kontakt: 0907296105 Naše ceny sú konečné,nezavádzajúce,,bez ďaľších poplatkov s kompletným právnym servisom a schválené majiteľom.. ZABEZPEČÍME VÁM NAJNIŹŚIU CENU NA TRHU A BEZPLATNE NAJVÝHODNEJŠIU HYPOTÉKU. Spolupracujeme so VŠETKÝMI BANKAMI, ktoré poskytujú hypotekárny úver na Slovensku! Ďalšie ponuky na našej stránke Realcomfort.sk