Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 436 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Kuglerová
kuglerova@vasereality.sk
0911079636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výrobno- skladový areál + kancelárie, okr.Nitra

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Nové Sady
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1300 m2
Celková plocha
3000 m2
Pridané
29.11.2017
Aktualizované
21.01.2020
Andrea Kuglerová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

175341 - Ponúkame Vám na predaj výrobno skladový areál + kancelárske priestory na ploche cca 3000 m2 v obci Nové Sady okr. Nitra. Areál sa nachádza v centre obce. Je po rekonštrukcii, je tu nová strecha, podlahy- dlažba, nainštalovaný kamerový a bezpečnostný systém, požiarne hlásiče. Zastavaná plocha je cca 1500m2.

Priestory sú rozdelené na dve časti: V prvej časti je 8 menších kancelárii, kuchynka, 4 prepojené haly, chodby a ďalšie miestnosti.  V druhej časti sú 3 väčšie haly a ďalšie menšie miestnosti.

V objekte sú sociálne zariadenia: 5x WC, 2x sprcha. Objekt je vykurovaný vlastnou plynovou kotolňou. Je tu zavedené 220 + 380 s ochranným vodičom, dostatočné rezervné napätie, nové vedenia, žumpa (možnosť pripojenia na kanalizáciu), vzduchotechnika. Hydraulická rampa. K dispozícii sú dve rampy pre kamión a dodávku do 3,5t. Zaťaženie podlahy 5000kg na m2. Celý areál je oplotený. Sú tu dva vchody. Areál má vlastné parkovisko pre 10 vozidiel a dve garáže.

Areál bol skolaudovaný ako potravinársky výrobný skladový areál. Možnosť využiť ako rôzne skladové, výrobné, alebo kancelárske priestory...Cena: 390 000 €

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0911 079 636 alebo mailovej adrese kuglerova@vasereality.skPrávny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky