Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 598 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 3 izbového bytu - novostavba v širšom centre mesta, Nové Mesto nad Váhom

Typ
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
119 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
28.06.2019
Aktualizované
25.02.2021
Cena 800,00 €/mes.
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka do prenájmu nový, nadštandardný, zariadený, 3-izbový byt s balkónom o rozlohe 119 m2. Nachádza sa na 1. poschodí v  polyfunkčnom objekte, v ktorom je niekoľko ďalších bytov.  Byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky, zariadenej kuchyne, ďalších dvoch izieb, kúpeľne a oddeleného WC. Byt je vybavený klimatizáciou a prípojkami k internetu a TV. K bytu patrí terasa, malý balkón a pivnica. Pitná voda je špeciálne filtrovaná a upravovaná. Je kompletne zariadený štýlovým nábytkom, vstavanými skriňami a elektrospotrebičmi. Byt je veľmi dobre dispozične riešený, je svetlý a poskytuje veľa priestoru pre bývanie. Výška mesačného nájomného je 800,- Eur, ktoré sa platí na tri mesiace dopredu, pričom v cene sú zahrnuté energie, pripojenie k internetu a TV. Pri podpise zmluvy sa zároveň uhrádza vratný depozit vo výške mesačného nájmu. Províziu vo výške 600,- Eur platí nájomca. V prípade záujmu je možné za úhradu zabezpečiť nájomcovi upratovacie služby. BYT JE VOĽNÝ OD 1. 1. 2021. Kontakt: 0915 753 000, mail: mangundova@vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky