Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 806 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ ** Na predaj 3+1 byt 69 m2 + balkón 3 m2 - pôvodný stav - Nové Mesto nad Váhom - lokalita autobusová stanica **

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.11.2021
Aktualizované
11.01.2022
Cena 90 000,00 €
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 179985 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka v osobnom vlastníctve na predaj 3+1 byt s balkónom a pivnicou v lokalite pri autobusovej a vlakovej stanici v Novom Meste nad Váhom.
Byt je o výmere 69 m2 + balkón 3 m2, nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží z 8, s výťahom.

Dispozícia bytu :

- predsieň
- kuchyňa
- obývacia miestnosť s balkónom
- detská izba
- spálňa
- kúpelňa
- samostatné WC

+ murovaná pivnica

Všetky tri miestnosti bytu sú samostatné, nepriechodné, všetky vstupy do nich sú z veľkej predsiene.
Byt sa nachádza v pôvodnom stave, je vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, ponúka viacero možností prerobenia jadra kúpelne a tak isto aj viac možností vyriešenia dispozície kuchyne.
Vykurovanie bytovej jednotky je centrálne, ústredné, z blízkej spoločnej plynovej kotolne, ktorá slúži taktiež aj na ohrev studenej vody.
V byte je zavedená káblová televízia.

Byt sa predáva prázdny, bez nábytku.

Orientácia bytu na svetové strany - všetky miestnosti - východ.
                                                    - kuchyňa - západ.

Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch a exekúcií, kúpou bude okamžite k odovzdaniu.

Mesačné náklady na bývanie sú 115 € + elektrina a plyn - cca. 150 - 160 € 1-2 osoby / komplet.

Bytový dom prešiel nedávnou rozsiahlou rekonštrukciou a to vo všetkých spoločných priestoroch pôvodné drevené okná vymenené za nové plastové, 2x nové vstupné dvere do bytového domu, nové poštové schránky, elektrický vrátnik, zateplenie s fasádou a aktuálne tento rok menené hlavné rozvody v stupačkách + nové moderné čiastočne presklenené balkóny.
Spoločné priestory v bytovom dome - bicykliareň, kočikáreň, práčovňa.

V blízkosti bytového domu sa nachádzajú vybudované mestské verejné parkoviská pre motorové vozidla, detské ihrisko, základná škola, materská škola, Lidl, Kaufland, kaviarne, pohostinstvá, lokalita bývania je vhodná pre všetky vekové kategórie.
Vzdialenosť do centra mesta je cca. 7 min. pešej chôdze a na autobusovú a vlakovú stanicu 3 min. pešej chôdze.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky