Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A BALKÓNOM, 80 m2, ULICA SNP, NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

Typ
Predaj
Ulica
SNP
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Celková plocha
80 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.08.2018
Aktualizované
09.11.2018
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100643, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk 
EXKLUZÍVNY PREDAJ: Vo vyhľadávanej lokalite na ulici SNP v Novom Meste nad Váhom ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt s vynikajúcim dispozičným riešením. Úžitková plocha bytu je 74 m2, celková rozloha bytu s balkónom o rozlohe 3 m2, na ktorý je vstup z obývacej izby a s loggiou o rozlohe 3 m2, na ktorú sa vstupuje z kuchyne je 80 m2. Dispozične pozostáva z 3 obytných miestností - izieb o výmere 17,24 m2, 13,0 m2 a 13,0 m2 a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je kuchyňa o výmere 11,66 m2, chodba v tvare písmena "L" o výmere 9,76 m2, kúpeľňa s murovaným sprchovým kútom o výmere 2,16 m2, samostatné WC o výmere 0,94 m2 a veľká murovaná pivnica s prirodzeným vetraním o výmere 6,0 m2. Byt je svetlý, udržiavaný, pripravený na bývanie. Je situovaný na 1. poschodí v 9-poschodovom panelovom obytnom dome s výťahom. Orientácia bytu je na východ a na juh. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, v rámci ktorej boli v roku 2008 vymenené všetky pôvodné okná za plastové, bola zrealizovaná rekonštrukcia kúpeľne, v kuchyni bola vymenená kuchynská linka aj s kombinovaným elektroplynovým sporákom, na balkón bola uložená nová dlažba. V priestrannej kuchyni je miesto aj pre jedálenské sedenie, v chodbe je dostatok priestoru pre vstavané šatníkové skrine roldor. Vo všetkých izbách sú na podlahe pôvodné drevené parkety, ktoré sú vo veľmi  dobrom stave a je možné ich zrenovovať (vybrúsiť, zatmeliť a nalakovať). Na podlahách v kúpeľni a vo WC je keramická dlažba. V kuchyni a v chodbe je na betónovej podlahe krytina z PVC - linoleum. V murovanej kúpeľni je sprchový kút, umývadlo a je tu umiestnená aj práčka. Interiérové dvere aj vstupné dvere do bytu sú pôvodné drevené osadené v kovových zárubniach. Omietky v byte sú pôvodné. Elektroinštalácia je pôvodná, nové rozvody sú len v časti kuchyne (pri kuchynskej linke) a v kúpeľni, tieto sa zrealizovali počas rekonštrukcie kúpeľne. Nová je aj ističová skrinka. Vykurovanie bytu a príprava teplej úžitkovej vody je z centrálneho zdroja tepla, vykurovanie je teplovodné s použitím článkových radiátorov, všetky radiátory sú vybavené ventilmi s termostatickými hlavicami a meračmi tepla. K bytu patrí aj  pivnica umiestnená v suteréne a spoločné priestory (bicykláreň) na prízemí obytného domu.  
Na obytnom dome prebehli rekonštrukčné práce, boli vymenené vstupné dvere do domu aj okná na spoločných priestoroch. Boli namontované nové poštové schránky. V roku 2008 bolo zrealizované zateplenie fasády domu a taktiež aj rekonštrukcia strechy (nová vodotesná a tepelná izolácia). Okolie domu je pekne upravené a vysadené udržiavanou zeleňou. Parkovanie automobilov je možné na ulici, alebo na vyhradenom parkovisku pred obytným domom. Bytový dom je umiestnený v lokalite s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Ponúkaná nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk